REKOMENDACJE

Panią Karolinę Bielawską, lektorkę języka hiszpańskiego znam od czterech lat. Konsekwentnie i fachowo uczy grupę "studentów 60+" tego języka i z dużym zaangażowaniem i cierpliwością dba o nasze postępy w nauce.

Oprócz doskonałej znajomości języka ma też dar wzbudzania w nas zainteresowania kulturą Hiszpanii i krajów Ameryki Łacińskiej co czyni lekcje bardzo interesującymi.

Jest ponadto osobą sumienną i wymagającą, co tylko wzmacnia nasze zaangażowanie w proces przyswajania znajomości języka hiszpańskiego.

 

Lesław A. Smyk

doświadczony nauczyciel, ale z nowoczesną dydaktyką
- konsekwentna
- cierpliwa
- bardzo wymagająca
- bardzo kulturalna

Jurek

Pani Karolina to najlepszy nauczyciel jakiego spotkałam na swojej drodze, jest zaangażowana w zajęcia i poświęca uczniom wiele uwagi oraz własnego czasu. Jeśli czegoś nie rozumieją, jest wyrozumiała i ma wiele cierpliwości. Jest w stanie przygotować perfekcyjnie na każdym poziomie a zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze.
Oprócz tego, iż jest nauczycielem, jest też mentorem i wspaniale motywuje do pracy własnej.

Dominika

Zdecydowanie polecam naukę hiszpańskiego z Karoliną. Jest zaangażowana, przygotowuje duży wybór zadań domowych i materiałów. Skutecznie motywuje mnie do regularnej nauki. Karolina bierze pod uwagę moje zainteresowania przy wyborze materiału na którym pracujemy, co dla mnie jest bardzo ważne, bo pomaga mi utrzymać motywację. Najbardziej cieszy mnie to, że już po roku nauki zaczęłam czytać prasę po hiszpansku!
Dziękuję Karolina za dotychczasową współpracę i czekam na kolejne wyzwania

Hania

Znalezienie właściwego nauczyciela to jedna z najtrudniejszych rzeczy, gdy podejmujemy się nauki języka. Nie tylko takiego, który zmotywuje, ale przede wszystkim, który właściwie dopasuje sposób nauczania oraz wytłumaczy tyle razy, ile trzeba. Jeśli takiego szukasz, jesteś na właściwej stronie. ;)
Pani Karolina gwarantuje wszystkie kluczowe elementy. Jest skarbnicą wiedzy językowo-kulturalnych. Dostosowuje się do personalnych preferencji ucznia, tworzy przyjazną atmosferę nauki, motywuje do pracy i poprawia te same błędy tysięczny raz z uśmiechem na twarzy. Skupia się zarówno na rozwoju kompetencji komunikacyjnych, ale również prawidłowym utrwaleniu podstaw gramatyczno-leksykalnych. Jest otwarta na propozycje oraz pomaga zrealizować każdy cel (również te bardzo ambitne - jak mój :) od zera do minimumB2+ w niecałe 2 lata). 
Nie mogłam trafić na lepszego nauczyciela.

Polecam serdecznie wszystkim, zarówno tym, co zaczynają od podstaw, jak i tym, którzy chcą kontynuować naukę.

Sukces gwarantowany. 

Magda

Na lekcje hiszpańskiego prowadzone przez Panią Karolinę trafiłam przypadkiem 5 lat temu, po kilkuletniej przerwie i tak zostałam do dziś.
Od początku sposób prowadzenia zajęć bardzo mi się podobał. Zajęcia są urozmaicone. Nauka języka nie ogranicza się do nauki słownictwa czy gramatyki, ale jest wzbogacana o elementy kultury, sztuki czy geografii Hiszpanii i krajów iberoamerykańskich.

W trakcie zajęć jest czas na konwersacje czy słuchanie dialogów. To ważny element nauki języka obcego.
Pani Karolina jest wspaniałym pedagogiem, fantastycznie posługuje się językiem Cervantesa i potrafi swoją wiedzą dzielić się z osobami, które tego języka chcą się uczyć.

Ela

AL SUR

Blog o języku i kulturze

krajów obszaru hiszpańskojęzycznego

E: portavoz.o@gmail.com 
  T: +48 609474409

E: portavoz.o@gmail.com    |    T: +48 609474409